Hakkımızda

Starmed Tıbbi Ürünler

Starmed Tıbbi Ürün

   1996 yılında Starmed Tıbbi Ürünler olarak kurulan firmamız yılların verdiği birikim ve tecrübeyi,kalite ve memnuniyetle birleştirerek sizlere ulaşma ilkesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

   Şirketimiz Moleküler Biyoloji , Biyoteknoloji ,Genetik , Mikrobiyoloji , Biyokimya , Hemotoloji , Patoloji , Seroloji , Bilimsel Araştırma Projeleri ve AR-GE gibi bir çok alana ait cihaz ve kitlerin ithalat ve ihracattını yaptığı gibi ,satışını yaptığı sistemlerin kurulumunu yapmaktadır. Moleküler Biyolog , Kimyager ve Biyomedikal Cihaz Teknolojileri gibi bölümlerden mezun  deneyimli personeliyle kullanıcı eğitimini vermekte ve en iyi şekilde eğitimden sonraki süreçte desteğini devam ettirmektedir.

   Sağlık sektöründeki çalışmanın getirdiği sorumluluk ve bilinçle bugüne kadar bağlı olduğumuz ilkeler doğrultusunda sürekliliği sağlamak , bunu  daha da ileriye götürebilmek ve müşterilerimize uluslararası standartlarda hizmet sunmaya devam etmek en büyük arzumuzdur.

                                                                                                                                                                                                       GENEL MÜDÜRBizimle İlgili

1 Misyon
Müşterilerimizin memnuniyetini ve sağlık sektöründen beklentilerini karşılarken çevreye ve topluma saygı göstermek. Donanımlı ve eğitimli kadromuzla ileri teknolojiye sahip ürünlerimizi tüm sağlık kurumlarımıza mükemmel hizmet kalitesiyle sunmaktır.
2 Vizyon
Starmed Tıbbi Ürünler,müşteri memnuniyetini,kaliteyi,ekip çalışmasını,sosyal sorumluluğu,profesyonel yönetim anlayışını,teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla medikal sektöründe lider olmayı kendine VİZYON edinmiştir.
3 Kalite Politikası
Firmamız ; müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan, güvenilir ve aranan , topluma saygılı, örnek bir kuruluş olmayı, ve İş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı kendisine Kalite Politikası olarak belirlemiştir.